Bilgisayar Etkili Proje Ödevi

Ödev yapmak için, baştan savmak için yapılmamalı! Bu eğitim ile öğrencilerin pek sevdiği bilgisayarlarını kullanarak, modern-başarılı ödevler hazırlamalarına ışık tutuyoruz.

Bilgisayarla Etkili Proje Ödevleri Hazırlama eğitimi kapsamında öğrencilerimize bilgisayar ve interneti efektif kullanarak zengin, etkili proje ödevleri hazırlama konusunda bilgi ve beceri kazandırıyoruz.

Ofis programlarının kullanımındaki önemli incelikleri gösteriyoruz. Sunum hazırlarken dikkat etmeleri gerekenler, internetten yapılan alıntıların biçimi, telif hakları konusunda dikkat edilmesi gerekenleri anlatıyor, açık kullanımlı (özgür kullanım lisanslı) içerikleri, görselleri ve videoları bulma, düzenleme, kullanma yöntemlerini gösteriyoruz.

Kelime işlem (Word) yazılımı, Publisher programı, Web tabanlı ofis uygulamaları (Google Drive, Outlook One Drive), Bulut bilişim imkanlarını proje çalışmalarında etkili kullanma anlatılacaktır.

Web 2.0 araçları ile farklı yapılarda videolar, slayt gösterileri, animasyonlar, çizgi roman türünde içerikler, posterler, interaktif içerikler gösterilecektir.

Ayrıntılı bilgi için: aliagabilisim@gmail.com/ 0 507 653 4967


Kayıt olmak için buraya tıklayınız.

KURS ADI: Etkili Proje Ödevi Hazırlama Kursu
EĞİTİM SÜRESİ: 24 Saat (12 Hafta / 3 Ay)